Menajerimi Ara Fragman izle

Tür: Aşk, Gençlik
Yönetmen: Ali Bilgin
Senaryo: Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv – Salı – 20.00
Menajerimi Ara Oyuncuları:
Menajerimi Ara Konusu:

Ay yapım imzası taşıyan yeni dizi Menajerimi Ara‘nın çok yakında Star Tv’de ekranlara gelmesi bekleniyor. Dünyanın birçok yerinde izlenme rekorları kıran Call My Agent’in Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara’nın başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler rol alıyor. Dizide ünlü oyuncularla menajerlerinin renkli hayatları ekranlara taşınacak. Sinema sektöründe çalışmak için İstanbul’a gelen Dicle’nin menajerlerin dünyasında tutunabilme macerasını izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alırken ynetmen koltuğunda ise Ali Bilgin yer alıyor.

Menajerimi Ara Oyuncuları;

Barış Falay (Kıraç),

1972 Edremit Balıkesir doğumlu Barış Falay Ankara Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Tiyatro bölümü okuyan başarılı oyuncu Esra Ronabar ile evlidir. 43 yaşındaki yakışıklı oyuncu Şeytanın Pabucu, Ya Sonra gibi filmlerde rol almıştır. Filmlerin yanı sıra Ezel, Al Yazmalım ve Medcezir gibi dizilerde oyunculuğunu konuşturmuştur. Yakışıklı oyuncu en son ise Paramparça dizisinde Harun karakterine hayat vermiştir.

Canan Ergüder (Feris),

15 Temmuz 1977 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra The New School University Actors Studio Drama Program’da yüksek lisans derecesinde öğrenim görmüştür. Bıçak Sırtı, Binbir Gece, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Galip Derviş ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise Yıldızlar Şahidim dizisinde Zeyno karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Fatih Artman (Çınar),

1988 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu 1.89 boyunda 77 kilodadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Artman Behzat Ç dizisinden sonra Beş Kardeş’te Aziz karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Vatanım Sensin dizisinde Yüzbaşı Yakup karakteri ile izleyenlerin gönüllerine taht kurmuş bir isim haline gelmiştir.

Ahsen Eroğlu (Dicle),

1993 doğumlu güzel oyuncu Çorlu’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda eğitimini tamamlamıştır. 1.72 boyunda ve 52 kilodadır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ‘Meleki Hatun’, Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisinde ise Zehra karakterini canlandırmıştır. Güzel oyuncu en son ise yine Star’da ekranlara gelen Kuzgun dizisinde Kumru karakterine hayat vermiştir.

Deniz Can Aktaş (Barış),

14 eylül 1992 İstanbul doğumlu yakışıklı ve genç oyuncu 1.78 boyunda 74 kilodadır. Devlet Konservatuarı’nda eğitimini tamamlamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Bazen Tatlıdır, Nerdesin Birader ve son olarak ta Avlu diziside rol almıştır.  Genç oyuncu en son Aşk Ağlatır isimli dizide Yusuf Eren karakterine hayat vermiştir.

Ayşenil Şamlıoğlu (Peride),

Usta tiyatrocu 20 Mart 1956 İstanbul doğumludur. Geçtiğimiz günlerde Fox ekranlarında Final yaprak ekranlara veda eden Kocamın Ailesi dizisinde rol almaktaydı. Ayşenil Şamlıoğlu’nun Tatlı intikam dizisinin yanı sıra bir çok dizi de rol almıştır. Şu sıralar ise Menajerimi Ara isimli dizide Peride karakterine hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir