Çatı Katı Aşk Fragman izle

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Çatı Katı Aşk’ın başrollerini Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin yönetmen  koltuğundaki isimde henüz açıklanmadı.

Furkan Andıç,

4 Nisan 1990 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Kiev’de Politeknik Üniversitesi’nde bir süre eğitim almıştır daha sonra Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyonculuk bölümü okumuştur. Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent karakterine hayat vermiştir. Kaçak Gelinler dizisinde Selim İnan rolünde zengin bir aile çocuğunu oynamıştır. Ayrıca Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Star Tv’de ekranlara gelen Kardeş Çocukları dizisinde Volkan karakterine hayat vermişti. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Fox ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Demir karakterine hayat vermiştir.

Ezgi Şenler,

Güzel oyuncu 28 Ocak 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınan oyuncu sonrasında ise Nefes Nefese ve şu sıralarda Çatı Katı Aşk dizilerinde rol almıştır.

Yiğit Kirazcı,

17 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.86 boyunda ve 80 kilodadır. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk için ünlü isimlerden ders almıştır. İlk oyunculuk kariyerine Mavi Kelebekler dizisiyle başlamıştır. Güllerin Savaşı dizisinde Mert Gencer karakteriyle tanınmıştır. Himetçiler, Hayaller ve Hayatler, Yüzleşme, Seviyor Sevmiyor gibi çok başarılı dizilerde kilit karakterlere hayat vermşitir.

Nilay Deniz,

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu henüz 24 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle tanınmaya başşamıştır. Aşk Yeniden dizisinde Selin karakterine hayat vermiş Behzat Ç dizisi ile tanınmaya devam etmiştir. Boğa burcu olan Nilay Deniz, 20 Dakika, Ah Neriman, Mor Menekşeler gibi dizilerde de rol bulmuştur. Güzel oyuncu en son ise Ateş Böceği ve Kalk Gidelim dizilerinde rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir