Benimle Söyle 13.Bölüm Fragmanı izle (Final)

Benimle Söyle 13.Bölüm Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benimle Söyle yarışmasının yeni kısmı 11 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Enis Arıkan tarafınca sunulan başarı göstermiş TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek üzere ekranda olacak.

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Benimle Söyle 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir biçimde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benimle Söyle yarışmasının yeni bölümü 11 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Enis Arıkan tarafından sunulan başarıya ulaşmış TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek üzere ekranda olacak.

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yapmış olduğu yarışmada 100 benlik Türkiye’nin en büyük jürisine her bölüm başka bir ünlü misafir kaptanlık yapacak. Yarışmacılara bu en mühim sahne deneyimlerinde Metin Özülkü ve orkestrası birlikte rol alıyor olacak.

Birbirinden kabiliyetli yarışmacılar, 100 benlik zorlu jürinin önünde performanslarını sergileyip onları şarkılarına eşlik ettirmeye çalışacaklar ve her bölümün sonunda en fazlaca jüri üyesini ayağa kaldırmayı başaran iki yarışmacı büyük finale gitmeye hak kazanacak. Bu eğlenceli maratonun sonunda büyük finalde en başarılı olan yarışmacıyı ise son model bir otomobil bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir