Baraj Fragman izle

Tür: Dram, Aşk
Yönetmen: HASAN TOLGA PULAT
Senaryo: HASAN TOLGA PULAT
Kanal ve Yayın Günü: Fox Tv – Salı – 20.00
Baraj Oyuncuları:
Baraj Konusu:

Feyyaz Duman (Nazım)

1982 yılında Mardin’de dünyaya gelen usta oyuncu Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Arif karakteri ile tanınan ve sevilen bir oyuncu haline gelmiştir.

Biran Damla Yılmaz (Nehir)

28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2013 yılında Kırgın Çiçekler dizisi ile adım attığı oyunculuk kariyerine yine ses getirecek bir karakter ile devam ediyor. Yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan ve uzun süre reyting rekorları kırmış Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakteri ile başrol oynamıştı. Güzel oyuncu ayrıca Beyaz Yalan dizisinde rol almıştır. Yeni dizisi Canevim’de de Ceylan karakterine hayat vermiştir.

Burak Yörük

26 Mayıs 1995 İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu 1.81 boyunda ve 77 kilodadır. Göz rengi siyah, saç rengi ise kumraldır. Sırlar Dünyası, Sır Kapısı, Şeyan, 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim gibi projelerde yer almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak 4N1K dizisinde rol almıştır.

Sumru Yavrucuk (Zerrin)

1961 Ankara doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Belediye Konservatuarı Şan ve Tiyatro bölümlerini tamamlamıştır. Yabancı Damat, Sevgili Dünürüm, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Ağır Roman Yeni Dünya ve Acil Aşk Aranıyor gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise No 309 isimli dizide Songül karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir