Aşk Bir Rüya 136.Bölüm Fragmanı izle

Aşk Bir Rüya 136.Bölüm Fragmanı süratli bir biçimde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni kısmı 5 Temmuz Pazar akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Thapki, Kabir ile anlaşmalı olarak evlendiğini herkese anlatmaya çalışır. Ancak Kabir’den, beklediği desteği alamaz.

Kabir, Bihan’a olan düşmanlığı yüzünden Thapki’yi yalancı durumuna düşürür. Thapki ile anlaşmalı evlilik yaptığını söylemez. Thapki, Bihan ve ailesine gerçekleri açıklamak istese de Kabir’in sözleri herkesi etkiler. Öte taraftan canı gibi sevdiği Thapki’nin başka biri ile evlenmesini kaldıramaz ve kendini öldürmeye kalkar. Thapki, Kabir’e inanmakla hata yaptığını geç de olsa anlar. Bihan, Thapki’den vazgeçecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir